Plugins - WP Fastest Cache - Development (trunk) - en to gl_ES translation catalogue (147 entries)

en: Some js sources will not be loaded until scrolling or moving the mouse
gl_ES: Algunhas orixes de js non cargarán ata que se faga scroll ou se mova el rato

en: Delay Js
gl_ES: Aprazar Js

en: WP Fastest Cache Options
gl_ES: Opcións de WP Fastest Cache

en: has Yandex Click ID Parameters
gl_ES: ten parámetros de ID de clic de Yandex

en: Clearing Specific Pages
gl_ES: Baleirar páxinas específicas

en: Save
gl_ES: Gardar

en: Cancel
gl_ES: Cancelar

en: Toolbar Settings
gl_ES: Axustes da barra de ferramentas

en: Clear Cache of All Sites
gl_ES: Vaciar a caché de todos os sitios

en: <a href="%s">Settings</a>
gl_ES: <a href="%s">Axustes</a>

en: Clear Cache
gl_ES: Baleirar a caché

en: Eliminate render-blocking JavaScript resources
gl_ES: Eliminar os recursos JavaScript que bloquean os procesos

en: Options have been saved
gl_ES: As opcións foron gardadas

en: Download
gl_ES: Descargar

en: Update
gl_ES: Actualizar

en: Please don't delete the free version. Premium version works with the free version.
gl_ES: Por favor, no borres a versión gratuíta. A versión premium funciona coa versión gratuíta.

en: Get It Now!
gl_ES: Consíguea agora!

en: You can download and update the premium when you want if you paid.
gl_ES: Podes descargar e actualizar á versión premium cando queiras se pagaches.

en: Download & Update
gl_ES: Descargar e actualizar

en: Buy
gl_ES: Comprar

en: Purchased
gl_ES: Comprada

en: The download button will be available after paid. You can buy the premium version now.
gl_ES: O botón de descarga estará dispoñible despois do pago. Podes comprar a versión premium agora.

en: Just
gl_ES: Só

en: You need to pay before downloading the premium version.
gl_ES: Tes que pagar antes de descargar a versión premium.

en: Checkout
gl_ES: Pagar

en: New Features
gl_ES: Novas características

en: In the premium version there are some new features which speed up the sites more.
gl_ES: Na versión premium hai algunhas novas características que dan máis velocidade aos sitios.

en: Discover Features
gl_ES: Descubre as características

en: has Woocommerce Items in Cart
gl_ES: ten artigos de WooCommerce no carriño

en: has Google Analytics Parameters
gl_ES: ten parámetros de Google Analytics

en: Archives
gl_ES: Arquivos

en: Server Time
gl_ES: Hora do servidor

en: delete the files
gl_ES: borrar os arquivos

en: Contains
gl_ES: Contén

en: Is Equal To
gl_ES: é igual a

en: Starts With
gl_ES: Comeza con

en: Home Page
gl_ES: Páxina de inicio

en: All
gl_ES: Todo

en: Exclude Page Wizard
gl_ES: Asistente para excluír páxinas

en: Then
gl_ES: Entón

en: If REQUEST_URI
gl_ES: Se REQUEST_URI

en: Cache Timeout Wizard
gl_ES: Asistente do tempo límite da caché

en: Lazy Load Settings
gl_ES: Asistente de carga diferida

en: Enable Gzip
gl_ES: Activar Gzip

en: Please Update
gl_ES: Por favor, actualiza

en: Success
gl_ES: Correcto

en: Warning
gl_ES: Advertencia

en: Add New Rule
gl_ES: Engadir unha nova regra

en: Delete Cache and Minified CSS/JS
gl_ES: Borrar a caché e minimizar CSS/JS

en: Only available in Premium version
gl_ES: Só dispoñible na versión premium

en: Choose One
gl_ES: Elixe un

en: All cache files will be removed as well
gl_ES: Tamén se eliminarán todos os arquivos da caché

en: If you modify any css file, you have to delete minified css files
gl_ES: Se modificas calquera arquivo CSS, tes que borrar os arquivos CSS minimizados

en: Target folder
gl_ES: Carpeta de destino

en: You can delete all cache files
gl_ES: Podes borrar todos os arquivos da caché

en: Exclude
gl_ES: Excluír

en: Image Optimization
gl_ES: Optimización de imaxes

en: Settings
gl_ES: Axustes

en: Database Cleanup
gl_ES: Limpeza da base de datos

en: CDN Settings
gl_ES: Axustes da CDN

en: Exclude JS
gl_ES: Excluír JS

en: Exclude CSS
gl_ES: Excluír CSS

en: Exclude Cookies
gl_ES: Excluír cookies

en: Exclude User-Agents
gl_ES: Excluír axentes de usuario

en: Exclude Pages
gl_ES: Excluír páxinas

en: Optimize Image Tool
gl_ES: Ferramenta de optimización de imaxes

en: Timeout Rules
gl_ES: Regras de tempo límite

en: Delete Cache
gl_ES: Borrar a caché

en: Cache Statistics
gl_ES: Estatísticas da caché

en: Clear Cache of Post / Page
gl_ES: Baleirar a caché de entradas / páxinas

en: What do you want to happen after update a post or a page?
gl_ES: Que queres que ocorra despois de actualizar unha entrada ou unha páxina?

en: Clear Cache of Pagination
gl_ES: Baleirar a caché de paxinación

en: Clear Cache of Post Tags
gl_ES: Baleirar a caché de etiquetas de entradas

en: Clear Cache of Post Categories
gl_ES: Baleirar a caché de categorías de entradas

en: Clear Cache of Homepage
gl_ES: Baleirar a caché da páxina de inicio

en: Clear All Cache
gl_ES: Baleirar toda a caché

en: What do you want to happen after publishing the new post?
gl_ES: Que queres que ocorra despois de publicar a nova entrada?

en: OK
gl_ES: Aceptar

en: Restart After Completed
gl_ES: Reiniciar despois de completado

en: pages per minute
gl_ES: páxinas por minuto

en: Custom Taxonomies
gl_ES: Taxonomías personalizadas

en: Custom Post Types
gl_ES: Tipos de contido personalizado

en: Attachments
gl_ES: Adxuntos

en: Tags
gl_ES: Etiquetas

en: Pages
gl_ES: Páxinas

en: Categories
gl_ES: Categorías

en: Posts
gl_ES: Entradas

en: Homepage
gl_ES: Páxina de inicio

en: Reduce HTTP requests through combined js files
gl_ES: Reducir as solicitudes HTTP mediante arquivos JS combinados

en: Load images and iframes when they enter the browsers viewport
gl_ES: Cargar as imaxes e iframes cando entren na visualización dos navegadores

en: Load Google Fonts asynchronously
gl_ES: Cargar as fontes de Google de forma asíncrona

en: Google Fonts
gl_ES: Fontes de Google

en: Render Blocking Js
gl_ES: Bloqueo do procesado de JS

en: You can remove the emoji inline css and wp-emoji-release.min.js
gl_ES: Podes eliminar os emojis integrados en CSS e o arquivo «wp-emoji-release.min.js»

en: Disable Emojis
gl_ES: Desactivar os emojis

en: Reduce page load times for repeat visitors
gl_ES: Reducir o tempo de carga da páxina para os visitantes repetitivos

en: Browser Caching
gl_ES: Caché do navegador

en: Reduce the size of files sent from your server
gl_ES: Reducir o tamaño dos arquivos enviados polo teu servidor

en: Combine Js
gl_ES: Combinar JS

en: You can decrease the size of js files
gl_ES: Podes reducir o tamaño dos arquivos JS

en: Minify Js
gl_ES: Minimizar JS

en: Reduce HTTP requests through combined css files
gl_ES: Reducir as solicitudes HTTP mediante arquivos JS combinados

en: Combine Css
gl_ES: Combinar CSS

en: More powerful minify css
gl_ES: Minimización CSS máis potente

en: You can decrease the size of css files
gl_ES: Podes reducir o tamaño dos arquivos CSS

en: Minify Css
gl_ES: Minimizar CSS

en: More powerful minify html
gl_ES: Minimización HTML máis potente

en: You can decrease the size of page
gl_ES: Podes reducir o tamaño da páxina

en: Minify HTML
gl_ES: Minimizar HTML

en: Clear cache files when a post or page is updated
gl_ES: Baleirar os arquivos da caché cando se actualiza unha entrada ou páxina

en: Update Post
gl_ES: Actualizar a entrada

en: Clear cache files when a post or page is published
gl_ES: Baleirar os arquivos da caché cando se publica unha entrada ou páxina

en: New Post
gl_ES: Nova entrada

en: Create cache for mobile theme
gl_ES: Crear a caché para o tema para móbiles

en: Mobile Theme
gl_ES: Tema para móbiles

en: Don't show the cached version for desktop to mobile devices
gl_ES: Non mostrar a versión de escritorio da caché nos dispositivos móbiles

en: Mobile
gl_ES: Móbil

en: Don't show the cached version for logged-in users
gl_ES: Non mostrar a versión da caché para usuarios conectados

en: Logged-in Users
gl_ES: Usuarios conectados

en: Create the cache of all the site automatically
gl_ES: Crear automaticamente a caché de todo o sitio

en: Preload
gl_ES: Precargar

en: Reduce the number of SQL queries
gl_ES: Reducir o número de consultas SQL

en: Widget Cache
gl_ES: Widget de caché

en: Enable
gl_ES: Activar

en: Cache System
gl_ES: Sistema de caché

en: Once Every 15 Days
gl_ES: Unha vez cada 15 días

en: Once Every 7 Days
gl_ES: Unha vez cada 7 días

en: Once Every 3 Days
gl_ES: Unha vez cada 3 días

en: Once Every 10 Hours
gl_ES: Unha vez cada 10 horas

en: Once Every 9 Hours
gl_ES: Unha vez cada 9 horas

en: Once Every 8 Hours
gl_ES: Unha vez cada 8 horas

en: Once Every 7 Hours
gl_ES: Unha vez cada 7 horas

en: Once Every 5 Hours
gl_ES: Unha vez cada 5 horas

en: Once Every 4 Hours
gl_ES: Unha vez cada 4 horas

en: Once Every 3 Hours
gl_ES: Unha vez cada 3 horas

en: Once Every 2 Hours
gl_ES: Unha vez cada 2 horas

en: Once Every 10 Days
gl_ES: Unha vez cada 10 días

note: Description of the plugin
en: The simplest and fastest WP Cache system
gl_ES: O sistema WP Caché máis simple e rápido

en: Once a Year
gl_ES: Unha vez ao ano

en: Once a Month
gl_ES: Unha vez ao mes

en: Once a Day
gl_ES: Unha vez ao día

en: Once Every 6 Hours
gl_ES: Unha vez cada 6 horas

en: Once an Hour
gl_ES: Unha vez á hora

en: Twice an Hour
gl_ES: Dúas veces á hora

en: Once Every 15 Minutes
gl_ES: Unha vez cada 15 minutos

en: Once Every 5 Minutes
gl_ES: Unha vez cada 5 minutos

en: Once Every 1 Minute
gl_ES: Unha vez cada 1 minuto
